Firmę Kreska Studio założyłam w 1996 r. – ponieważ wierzyłam i wierzę, że dobre projekty oddziałują na życie każdego z nas. Wpływają na naszą emocjonalność i intelekt. Sprawiają, że rzeczywistość, codzienność staje się przez nas przeżywana, a nie niezauważana lub omijana.

Jesteśmy studiem projektowym. Specjalizujemy się w komunikacji wizualnej, czyli wpływamy na wymianę informacji między projektem a odbiorcą. Komunikacja ta odbywa się na wielu poziomach, przy użyciu różnych środków i osiąga zaplanowane efekty.

Zajmujemy się tworzeniem identyfikacji wizualnej firm, marek, wydarzeń i produktów, projektowaniem plakatów, grafiki wydawniczej (np. książek, czasopism), ilustracji, opakowań, projektowaniem do internetu, itd. Doskonale poruszamy się między światem fizycznym a wirtualnym. Za nami mnóstwo lat doświadczeń. Projektujemy uważnie. Obserwujemy teraźniejszość. Analizujemy zapotrzebowanie, oczekiwania biznesowe, oczekiwania odbiorcy, charakterystykę branży i indywidualne preferencje Klienta. Tworzymy rozwiązania, które realizują założony cel. Zawsze zdążamy na czas.

Projektujemy inteligentnie, uczciwie, z otwartością, pasją i odpowiedzialnością. Czerpiemy satysfakcję z osiągniętych efektów.

Można to sprawdzić. Zapraszam.
Bożena Cichecka